Array ( [0] => Array ( [id] => 1 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Devlet Destekleri [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 1 [datetime] => 2014-01-02 18:36:25 [status] => 1 [link] => devlet-destekleri [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => Yatırım Teşvik Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/yatirim-tesvik-belgesi ) [1] => Array ( [title] => Turizm Yatırım Ve Teşvik Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/turizm-yatirim-ve-tesvik-belgesi ) [2] => Array ( [title] => Dahilde İşleme İzin Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/dahilde-isleme-izin-belgesi ) [3] => Array ( [title] => Hariçte İşleme İzin Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/haricte-isleme-izin-belgesi ) [4] => Array ( [title] => Vergi, Resim, Harç İstisnası Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/vergi-resim-harc-istisnasi-belgesi ) [5] => Array ( [title] => İhracat Danışmanlığı [link] => http://www.baskent.com.tr/ihracat-danismanligi ) [6] => Array ( [title] => Turquality Danışmanlığı [link] => http://www.baskent.com.tr/turquality-danismanligi ) [7] => Array ( [title] => KOSGEB Destekleri [link] => http://www.baskent.com.tr/kosgeb-destekleri-pe ) [8] => Array ( [title] => Ekonomi Bakanlığı Destekleri [link] => http://www.baskent.com.tr/ekonomi-bakanligi-destekleri ) [9] => Array ( [title] => Kalkınma Ajansı Destekleri [link] => http://www.baskent.com.tr/kalkinma-ajansi-destekleri ) [10] => Array ( [title] => TKDK-IPARD Destekleri [link] => http://www.baskent.com.tr/tkdk-ipard-destekleri ) [11] => Array ( [title] => Bi̇li̇m Sanayi̇ ve Teknoloji̇ Bakanliği Destekleri̇ [link] => http://www.baskent.com.tr/bi-li-m-sanayi-ve-teknoloji-bakanligi-destekleri ) ) ) [1] => Array ( [id] => 2 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Garanti Belgeleri [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 2 [datetime] => 2014-01-02 18:36:38 [status] => 1 [link] => garanti-belgeleri [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => Garanti Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/garanti-belgesi ) [1] => Array ( [title] => Yetkili Servis Ağı [link] => http://www.baskent.com.tr/yetkili-servis-agi ) [2] => Array ( [title] => Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/satis-sonrasi-hizmet-yeterlilik-belgesi ) [3] => Array ( [title] => Süre Uzatımları [link] => http://www.baskent.com.tr/sure-uzatimlari ) [4] => Array ( [title] => Model İlavesi [link] => http://www.baskent.com.tr/model-ilavesi ) ) ) [2] => Array ( [id] => 3 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => İthalat İzinleri [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 3 [datetime] => 2014-01-02 18:36:52 [status] => 1 [link] => ithalat-izinleri [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => Ekonomi Bakanlığı İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/ekonomi-bakanligi-islemleri ) [1] => Array ( [title] => Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/cevre-ve-sehircilik-bakanligi-islemleri ) [2] => Array ( [title] => Sağlık Bakanlığı İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/saglik-bakanligi-islemleri ) [3] => Array ( [title] => Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/gida-tarim-ve-hayvancilik-bakanligi-islemleri ) [4] => Array ( [title] => Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İzinleri [link] => http://www.baskent.com.tr/gumruk-ve-ticaret-bakanligi-izinleri ) ) ) [3] => Array ( [id] => 4 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Marka & Patent [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 4 [datetime] => 2014-01-02 18:37:09 [status] => 1 [link] => marka-patent [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => Marka Tescil [link] => http://www.baskent.com.tr/marka-tescil ) [1] => Array ( [title] => Patent Tescil [link] => http://www.baskent.com.tr/patent-tescil ) [2] => Array ( [title] => Faydalı Model Tescil [link] => http://www.baskent.com.tr/faydali-model-tescil ) [3] => Array ( [title] => Tasarım Tescil [link] => http://www.baskent.com.tr/tasarim-tescil ) [4] => Array ( [title] => Uluslararası Tescil [link] => http://www.baskent.com.tr/uluslararasi-tescil ) [5] => Array ( [title] => Hukuki Haklar [link] => http://www.baskent.com.tr/hukuki-haklar ) ) ) [4] => Array ( [id] => 5 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Ruhsatlandırma [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 5 [datetime] => 2014-01-02 18:37:26 [status] => 1 [link] => ruhsatlandirma [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => İlaç Ruhsat (CTD) Dosyalarının Hazırlanması [link] => http://www.baskent.com.tr/ilac-ruhsat-ctd-dosyalarinin-hazirlanmasi ) [1] => Array ( [title] => KÜB ve KT Hazırlanması [link] => http://www.baskent.com.tr/kub-ve-kt-hazirlanmasi ) [2] => Array ( [title] => Ruhsat Yenileme Başvurusu [link] => http://www.baskent.com.tr/ruhsat-yenileme-basvurusu ) [3] => Array ( [title] => Varyasyon Dosyalarının Hazırlanması [link] => http://www.baskent.com.tr/varyasyon-dosyalarinin-hazirlanmasi ) [4] => Array ( [title] => Ruhsat Devir İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/ruhsat-devir-islemleri ) [5] => Array ( [title] => GMP Başvuru Dosyası Hazırlanması [link] => http://www.baskent.com.tr/gmp-basvuru-dosyasi-hazirlanmasi ) [6] => Array ( [title] => Uyuşturucu ve Psikotrop Madde Özel İzin Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/uyusturucu-ve-psikotrop-madde-ozel-izin-belgesi ) [7] => Array ( [title] => Biyoyararlanım/ Biyoeşdeğerlik Başvurusu [link] => http://www.baskent.com.tr/biyoyararlanim-biyoesdegerlik-basvurusu ) ) ) [5] => Array ( [id] => 6 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => TSE İşlemleri [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 6 [datetime] => 2014-01-02 18:37:40 [status] => 1 [link] => tse-islemleri [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => TSE Uygunluk Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/tse-uygunluk-belgesi ) [1] => Array ( [title] => TSE Ürün Belgelendirme [link] => http://www.baskent.com.tr/tse-urun-belgelendirme ) [2] => Array ( [title] => TSEK Uygunluk Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/tsek-uygunluk-belgesi ) [3] => Array ( [title] => Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/hizmet-yeri-yeterlilik-belgesi ) ) ) [6] => Array ( [id] => 7 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Yönetim Sistemleri [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 7 [datetime] => 2014-01-02 18:37:53 [status] => 1 [link] => yonetim-sistemleri [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-9001-2008-kalite-yonetim-sistemi ) [1] => Array ( [title] => ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-14001-2004-cevre-yonetim-sistemi ) [2] => Array ( [title] => OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/ohsas-18001-2007-is-sagligi-ve-guvenligi-yonetim-sistemi ) [3] => Array ( [title] => ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-22000-haccp-gida-guvenligi-yonetim-sistemi ) [4] => Array ( [title] => ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-27001-2005-bilgi-guvenligi-yonetim-sistemi ) [5] => Array ( [title] => ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyetleri Yönetimi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-10002-2004-musteri-sikyetleri-yonetimi ) [6] => Array ( [title] => ISO 13485 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-13485-medikal-cihazlar-kalite-yonetim-sistemi ) [7] => Array ( [title] => ISO IEC 17025 Laboratuar Akreditasyonu [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-iec-17025-laboratuar-akreditasyonu ) [8] => Array ( [title] => ISO/IEC 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-iec-20000-bilgi-teknolojileri-hizmet-yonetim-sistemi ) [9] => Array ( [title] => ISO 22301 Uluslararası İş Sürekliliği Yönetimi [link] => http://www.baskent.com.tr/iso-22301-uluslararasi-is-surekliligi-yonetimi ) ) ) [7] => Array ( [id] => 8 [type] => pages [parent_id] => 0 [category] => Diğer Hizmet Alanları [description] => [menu_position] => 0 [image] => [order_no] => 8 [datetime] => 2014-01-02 18:38:08 [status] => 1 [link] => diger-hizmet-alanlari [pages] => Array ( [0] => Array ( [title] => Barkod Numarası Alımı (TOBB Tescil Yazısı) [link] => http://www.baskent.com.tr/barkod-numarasi-alimi-tobb-tescil-yazisi ) [1] => Array ( [title] => Bilgi Teknolojileri Kurumu [link] => http://www.baskent.com.tr/bilgi-teknolojileri-kurumu ) [2] => Array ( [title] => CE Belgesi Danışmanlığı [link] => http://www.baskent.com.tr/ce-belgesi-danismanligi ) [3] => Array ( [title] => E-İmza İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/e-imza-islemleri ) [4] => Array ( [title] => Emniyet Genel Müdürlüğü İthalat İzinleri [link] => http://www.baskent.com.tr/emniyet-genel-mudurlugu-ithalat-izinleri ) [5] => Array ( [title] => Epdk Lisans İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/epdk-lisans-islemleri ) [6] => Array ( [title] => Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlanması [link] => http://www.baskent.com.tr/guvenlik-bilgi-formu-msds-hazirlanmasi ) [7] => Array ( [title] => İSGUM İthal İzni (Kontrol Belgesi) [link] => http://www.baskent.com.tr/isgum-ithal-izni-kontrol-belgesi ) [8] => Array ( [title] => Konsolosluk Evrak Onayları [link] => http://www.baskent.com.tr/konsolosluk-evrak-onaylari ) [9] => Array ( [title] => Kozmetik Bildirimleri [link] => http://www.baskent.com.tr/kozmetik-bildirimleri ) [10] => Array ( [title] => Kültür ve Turizm Bakanlığı [link] => http://www.baskent.com.tr/kultur-ve-turizm-bakanligi ) [11] => Array ( [title] => Onaylanmış Kişi Statüsü Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/onaylanmis-kisi-statusu-belgesi ) [12] => Array ( [title] => Risk Analizi [link] => http://www.baskent.com.tr/risk-analizi ) [13] => Array ( [title] => Şeker Kurumu İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/seker-kurumu-islemleri ) [14] => Array ( [title] => TAEK İzinleri [link] => http://www.baskent.com.tr/taek-izinleri ) [15] => Array ( [title] => Tip Onay Muafiyet Belgesi [link] => http://www.baskent.com.tr/tip-onay-muafiyet-belgesi ) [16] => Array ( [title] => Türkak Onay İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/turkak-onay-islemleri ) [17] => Array ( [title] => Tütün,Tütün Mamülleri,Alkol ve Alkollü İçki İthali İşlemleri [link] => http://www.baskent.com.tr/tutun-tutun-mamulleri-alkol-ve-alkollu-icki-ithali-islemleri ) [18] => Array ( [title] => UBB KAYDI [link] => http://www.baskent.com.tr/ubb-kaydi ) [19] => Array ( [title] => Yabancı Personel Çalışma İzni [link] => http://www.baskent.com.tr/yabanci-personel-calisma-izni ) [20] => Array ( [title] => Ürün Güvenirliği Piyasa Gözetimi ve Denetimi [link] => http://www.baskent.com.tr/urun-guvenirligi-piyasa-gozetimi-ve-denetimi ) ) ) )
Başkent Danışmanlık Marka Patent Ve TSE İşlemleri

Aşağıdaki hatalar meydana geldi. Kapat